PARDUODAMAS OBJEKTAS

Parduodamas nebaigtas statyti logistikos centras Bertužių kaime, Šiaulių rajone.

Objektas nutolęs 5 km nuo Šiaulių, turi gerą privažiavimą nuo Šiauliai-Radviliškio kelio. Žemės sklypo dydis 2,7ha, kuriame pradėtas statyti 5685m2 gamybinis pastatas. Pamatai, visos kolonos su rėmo sijomis, cokolinėmis plokštėmis.Pastatą galime pabaigti statyti per 4-6 mėnesius. Objekte įrengti inžineriniai tinklai: vandentiekis, buitinės nuotekos, dujos, elektros pastotė. Pastatą galima pritaikyti šiltiems ir šaltiems sandėliams, ar gamybinėms reikmėms.
Yra galimybė pakeisti techninį projektą.

Daugiau informacijos:
+370 686 21667
infovijuna@gmail.com

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Atraskite daug pranašumų

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Segmentinius garažo vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje. Jie užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį nei atveriamieji vartai. Be to, mūsų gaminami vartai yra optimaliai užsandarinti naudojant gamtos veiksniams atsparias tarpines, įrengtas visose keturiose vartų pusėse.

Segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto 13241-1 keliamus reikalavimus. Pagal saugos kontrolinį sąrašą galite patikrinti, ar jūsų turimi garažo vartai atitinka ES saugos standartus.

 
Powered by Phoca Cart