PARDUODAMAS OBJEKTAS

Parduodamas nebaigtas statyti logistikos centras Bertužių kaime, Šiaulių rajone.

Objektas nutolęs 5 km nuo Šiaulių, turi gerą privažiavimą nuo Šiauliai-Radviliškio kelio. Žemės sklypo dydis 2,7ha, kuriame pradėtas statyti 5685m2 gamybinis pastatas. Pamatai, visos kolonos su rėmo sijomis, cokolinėmis plokštėmis.Pastatą galime pabaigti statyti per 4-6 mėnesius. Objekte įrengti inžineriniai tinklai: vandentiekis, buitinės nuotekos, dujos, elektros pastotė. Pastatą galima pritaikyti šiltiems ir šaltiems sandėliams, ar gamybinėms reikmėms.
Yra galimybė pakeisti techninį projektą.

Daugiau informacijos:
+370 686 21667
infovijuna@gmail.com

Plokštuminiai atverčiamieji vartai Berry

Plokštuminiai atverčiamieji vartai Berry

Čia kokybė dera su grožiu

Gaminys kalba pats už save: kokybė ir saugumas, išvaizda, komfortas ir pažangiausios technologijos. Visi Hörmann gamybos „Berry“ vartai pasižymi daugiau nei 50 metų patirtimi garažo vartų gamyboje. Dėl plataus motyvų pasirinkimo jūs tikrai rasite svajonių vartus savo namams.

Plieniniai motyvai standartiškai parduodami baltos spalvos, taip pat galite rinktis iš 7 standartinių spalvų, taip pat iš maždaug 200 spalvų pagal RAL spalvų paletę. (be perlamutrinių, šviesių ir metaliko spalvų). Natūralios medienos vartai gaminami iš šiaurinės eglės arba cūgos.

Hörmann asortimente rasite vartų motyvui tinkamiausias šonines duris. Taigi, durys ir vartai sukurs darnų derinį.

„Berry“ atverčiamieji vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto 13241-1 keliamus reikalavimus. Pagal saugos kontrolinį sąrašą galite patikrinti, ar jūsų esami garažo vartai atitinka ES saugos standartus.

 
Powered by Phoca Cart